VR CAFE olarak kurulum ve cafe-mağaza-studio franchise hizmetlerimiz dışında son kullanıcıya hitap eden bir çok uluslararası markanın distribütör yetki belgesini almış olan firmamız ürün satış ve son kullanıcı servis hizmetlerini de sağlama yönündedir. Ayrıca bu alan kendi imalatımız olan VR CAFE platform ürünlerimizi son teknoloji yazılım hizmetlerimiz ile donatmış olmaktayız.

 

VRCAFE - Sanal Gerçeklik Gözlüğü VR Pro Set

VRCAFE Pro Set; HTC VIVE sanal gerçeklik sistemine nazaran daha küçük bir alanda kullanılabilme olanağı sağlar. Kullanımı basit ve pratiktir. Uzun bir kalibrasyon ayarı yapmanıza gerek yoktur. Tak - Kullan sistemine dayalıdır. Dünya'daki tek 4K görüntü sağlayabilen anti mavi lazer filtrasyon sistemli sanal gerçeklik gözlüğü ve gyroskobik silah sistemi ile FPS ağırlıklı oyunlarda akıcılık sağlamaktadır. Gyroskopik silahı titreşimli olup oyun esnasında düşmanlarınıza ateş etmenizi daha gerçekçi kılar. Yaklaşık 20 metrekarelik bir alanda ortalama 3 adet VRCAFE Pro set kullanabilirsiniz. Sistem Gereklilikleri Minimum Ekran Kartı: RadeonT R7 with 1x HDMI and 3x DisplayPort outputs Minimum İşlemci: Intel® CoreT i5 Minimum Ram: 4 GB DDR4 SDRAM Minimum Hafıza: 500 GB hard drive USB ports: 4x USB 2.0 and 4x USB 3.0 Sistem: Windows 7, 8,10 İhtiyaç Duyulan Yazılım: Tüm platformlarda çalışmaktadır.

Fiyat : LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ

VRCAFE - Sanal Gerçeklik Gözlüğü VR Gamer Set

VRCAFE Pro Set; HTC VIVE sanal gerçeklik sistemine nazaran daha küçük bir alanda kullanılabilme olanağı sağlar. Kullanımı basit ve pratiktir. Tak - Kullan sistemine dayalıdır. Dünya'daki tek 4K görüntü sağlayabilen anti mavi lazer filtrasyon sistemli sanal gerçeklik gözlüğü ve gyroskobik silah sistemi ile FPS ağırlıklı korku oyunlarda akıcılık sağlamaktadır. Gyroskopik silahı titreşimli olup oyun esnasında düşmanlarınıza ateş etmenizi daha gerçekçi kılar. Yaklaşık 20 metrekarelik bir alanda ortalama 3 adet VRCAFE Pro set kullanabilirsiniz. Sistem Gereklilikleri Minimum Ekran Kartı: RadeonT R7 with 1x HDMI and 3x DisplayPort outputs Minimum İşlemci: Intel® CoreT i5 Minimum Ram: 4 GB DDR4 SDRAM Minimum Hafıza: 500 GB hard drive USB ports: 4x USB 2.0 and 4x USB 3.0 Sistem: Windows 7, 8,10 İhtiyaç Duyulan Yazılım: Tüm platformlarda çalışmaktadır.

Fiyat : LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ

HTC Vive - Sanal Gerçeklik Gözlüğü VR Seti

HTC Vive, sanal gerçeklik gözlüğü olarak başka bir donanıma ihtiyaç duymaz.Yani bu gözlüğü aldığınızda bu gözlük ile uyumlu çalışan bir telefon almanıza gerek yok. HTC Re Vive'in en güzel yanı olarak bu bağımlılığa sahip olmaması. Sanal gerçeklik donanımlarının geleceğini oyun dünyasındaki gelişmeler belirleyecek Re Vive'ın teknik özellikleri cihazın iki tane yüksek çözünürlükte (1080 x 1200 piksel) ekranı vardır Bu iki yüksek çözünürlükte ekran birleştiğinde 2160 x 1200 piksel kalitesinde görüntü veriyor. HTC RE Vive sahip olduğu 70 sensör ve sunduğu 360 derecelik görüş açısıyla sanal gerçeklik deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Sistem Gereklilikleri Minimum Ekran Kartı: RadeonT RX 480 with 1x HDMI and 3x DisplayPort outputs Minimum İşlemci: Intel® CoreT i7 Minimum Ram: 8 GB DDR4 SDRAM Minimum Hafıza: 128 GB solid-state drive and 1 TB hard drive USB ports: 4x USB 2.0 and 4x USB 3.0 Sistem: Windows 10 İhtiyaç Duyulan Yazılım: Steam

Fiyat : 5500 TL 4100 TL

MODULUS VR PLATFORM (TÜRK MALI)

Sanal gerçeklik sistemini daha ileriye taşıyabilmek adına %100 yerli sermaye ile tasarlamış ve üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz MODULUS, oyun içerisinde tüm vücut hareketlerinizi oyuna aktarımını sağlayabileceğiniz eşsiz bir simülasyon aracıdır. Ürünün kullanım alanları başlıca oyun - eğlence sektörü, Savunma sanayi, spor, turizm, gayrimenkul alanlarıdır.

Fiyat : YAKINDA

VRCAFE - Sanal Gerçeklik Özel Stand Ürünü

Sanal gerçeklik oyun sistemleri için açık mekanlarda kullanımı için düşünülen stand ürünüdür. Kendi imalatımız olan VRCAFE - sanal gerçeklik oyun sistemi standı istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Demonte sistemli olmasından ötürü şehirler arası yolculukta sorunsuz taşınabilir. Kullanım alanı daha çok açık alanlar ve AVM'lerde kullanılmaktadır.

Fiyat : 1600 TL

Sanal Gerçeklik Bilgisayarı - VR PC

Sanal gerçeklik set ürünleri kullanabilmeniz için tasarladığımız bilgisayar sistemi. İçerisinde gerekli yazılım ve uygulama yükleme hizmetleri hariçtir. i7 7700 işlemci, 32GB Dual DDR4, 1TB HDD, 2GB GT730 Ekran Kartı, Boost Gamer Kasa

Fiyat : 3980 TL 3640 TL

VRCAFE - Sanal Gerçeklik Duvar Tipi Raf Sistemi

Sanal gerçeklik oyun sistemlerinde kullanım amaçlı özel tasarladığımız VR-PC ve aksesuarları duvara monteli bir şekilde tutmaya yöneliktir. Hemen hemen tüm ATX kasaları çok rahatlıkla üzerinde kullanılabilmekte ve düşmemesini sağlamak adına koruma bariyerleri bulunmaktadır. Klavye-mouse, VR-PC kasa, kablo tavan roller ve monitör askı aparatı ile beraber set şeklinde teslim edilmektedir.

Fiyat : 700 TL