DİKKAT! T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından VR CAFE tescilli markamız ve “sanal gerçeklik oyun merkezi” tescilli sloganımızdır. Bu alanla ilgili yapılan tüm izinsiz kullanımlar ve çalışmalar illegal olup hukuki işlem yapma hakkı tarafımızda saklı bulunmaktadır.

BKNZ. MARKA İHLALİNE YAPILAN SUÇLAR VE YAPTIRIMLARI

VR CAFE olarak yapmış olduğumuz hizmetlerimizi lisans yetkisi vererek yeni yatırımcılara kazanç olanakları sağlamaktayız. Bu çalışmalarımızda yatırımcılarımıza özel paketler düzenlemiş bulunmaktayız. Bu paketlerimiz;

STUDIO PAKET:

Maksimum 50m2 alan içerisinde yapılan vr cafe studio platformu kurulum hizmetimizdir. Hizmet işlemi; rezervasyon sistemi ile çalışmakta olup reklam ve kurulum sonrası teknik destek hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır. Bu paket içerisinde marka lisans yetkisine sahip olan yatırımcımız dilerse ek servis paketimizden de yararlanabilmektedir.

EKO PAKET:

Maksimum 100m2 alan içerisinde yapılan vr cafe vitrin platformu kurulum hizmetimizdir. Hizmet işlemi; rezervasyon ve parekende sistemi ile çalışmakta olup reklam ve kurulum sonrası teknik destek hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır. Bu paket içerisinde marka lisans yetkisine sahip olan yatırımcımız dilerse ek servis paketimizden de yararlanabilmektedir.

PRO PAKET:

Mekan genişliği 100m2 – 300m2 alan içerisinde yapılan vr cafe vitrin platformu kurulum hizmetimizdir. Hizmet işlemi; rezervasyon ve parekende sistemi ile çalışmakta olup reklam ve kurulum sonrası teknik destek hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır. Bu paket içerisinde marka lisans yetkisine ve servis paketine sahip olmaktadır.

MEGA PAKET:

Minimum 300m2 ve daha fazla alan içerisinde yapılan vr cafe vitrin platformu kurulum hizmetimizdir. Hizmet işlemi; rezervasyon ve parekende sistemi ile çalışmakta olup reklam ve kurulum sonrası teknik destek hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır. Bu paket içerisinde marka lisans yetkisine, servis paketine ve kurulum yetkisi paketine sahip olmaktadır.

FREE PAKET:

Mekan genişliği olarak studio veya eko paketi standartları dahilinde yatırım yapmak isteyen müşterilerimize özgü yapılan bir yatırım paketidir. Bu paket içerisinde sadece lisans hakkına sahip olunmaktadır. Mekan içerisinde ön onayımız dahilinde yapılacak kurulum işleri yatırımcıya ait bulunmaktadır.

SERVİS PAKETİ:

Mekan genişliği minimum 30m2 alan içerisinde marka yetkili servis lisansına sahip yatırım paketimizdir. Bu paket içerisinde gerekli servis sistemi ve teknik eğitim tarafımızdan sağlanmaktadır. Bu paketi ile hizmete başlayan yatırımcılarımız gerekli VR montaj, kurulum ve satış sonrası servis hizmetlerine yetkili servis birimlerimizden olacaktır.

Konuyla alakalı bilgi ve fiyat bilgisi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Ya da 0(312) 431 13 53 no’lu merkez ofisimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yatırımcı Talep Formu

Sizde yatırımcı olmayı düşünüyorsanız lütfen ön başvuru formunu doldurunuz.

Adınız-Soyadınız:*
Tel:*
-
E-mail:*
Açıklama:
Güvenlik kodunu lütfen alt boşluğa giriniz: