Türkiye’de sayısız bilgisayar yazılım ve donanım alanında hizmet vermiş olan şirketimiz; şuan Türkiye’de tek ticari marka sahibi olan VR CAFE üzerinde gerekli yurt içi ve yurt dışı yatırım çalışmalarına başlamış bulunmaktadır. Bu kapsamda firmamız tarafından üretilen yazılım ve donanım ürünleri ve yurt dışında anlaşmalarda bulunduğumuz çeşitli teknoloji markalarının VR ürünleri ile harmanlayarak üstün sanal gerçeklik platformları kurulum hizmetleri yönünde çalışmalara başlamıştır. 

Geleceğimizde sadece oyun ve eğlence sektöründe değil, bir çok sektörde hizmet VR üzerine hizmet vermeyi amaçlayan pek çok çalışma ve ar-ge geliştirmelerine başlamış olan firmamız yakın zamanda tüm Türkiye üzerinde geniş bir VR platform sistemleri üzerine faaliyet gösterme misyonu içerisinde bulunmaktadır.

Bu sektörlerin en başında oyun ve eğlence dünyasında yeni bir renk ve soluk getirebilmek için çeşitli çalışmalara başlamış ve ülkemizde eşi benzeri olmayan bir kuruluşa imza atmaktayız.

Sizde bu benzersiz projede yer almak istiyorsanız Türkiye’de tek ticari marka sahibi olduğumuz VR CAFE eğlence salonu açmak için tarafımıza başvurmanız halinde ivedilikle incelemeleriniz yapılıp size yatırım kapısı açacak çalışmalarımızı özenle göstereceğiz.